Євро-2020: Україна програла Австрії з рахунком 0:1

Збірна України з футболу програла Австрії з рахунком 0: 1 у заключному матчі групового турніру Євро-2020.

Україна вийде в чвертьфінал, якщо переможе або зіграє внічию, а також у разі поразки - в останньому випадку дві з п'яти команд повинні зайняти третє місце в інших групах або виграти менше менше трьох очок, або мають гіршу різницю голів.

Україна: Бущан, Сидорчук, Ярмоленко, Малиновський, Яремчук, Шапаренко, Забарний, Миколенко, Зінченко, Караваєв, Матвієнко.

Запасні: Пятов, Трубін, Соболь, Тимчик, Кривцов, Степаненко, Макаренко, Судаков, Циганков, Марлос, Бєсєдін, Довбик

Австрія: Бахманн, Драгович, Хінтереггер, Арнаутович, Алаба, Забітцер, Грілліч, Баумгартнер, Ляйнер, К. Шлагер, Лаймер

Запасні: А. Шлагер, Перван, Ульмер, Пош, Ільсанкер, Грегоріч, Лінхарт, Тріммель, Шауб, Шопф, Онісіво, Калайджіч.

Нагадаємо:

• Україна пропустила в матчі проти збірної Австрії на Євро-2020. Гол на 21 хвилині забив півзахисник Крістоф Баумгартнер.

• Сьогодні, 21 червня, збірні Австрії та України зустрінуться в Бухаресті у третьому турі групового етапу Євро-2020. Напередодні матчу вболівальники двох команд перетнули дорогу біля столичного кафе, де заспівали пісню "Путін - х*іло".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.