Наразі нашій Батьківщині дуже потрібна допомога та підтримка! Закликаємо всіх небайдужих долучатися до підтримки нашої армії та нашої країни
Підтримати фінансово українську армію ви можете через благодійний фонд «Повернись живим»
покараємо
путінське зло
разом
Якщо ви стали свідком путінських злочинів проти мирного населення в Україні— ви теж можете допомогти. Надсилайте факти про воєнні злочини

Найшвидший в історії Чемпіонату гол та перемога Італії на Євро-2020: фото і відео яскравих моментів матчу

Суспільство
12 липня 09:40
read-icon ~ 2 хв.
views-icon
Читати російською
Захисник збірної Англії Люк Шоу забив найшвидший гол у фіналах чемпіонатів Європи

Фінальний матч чемпіонату Європи-2020 Італія – Англія відбувся 11 липня на лондонському стадіоні "Вемблі". Перемогу здобула Італія, яка не програвала 33 матчі та мала у своєму здобутку одне чемпіонство Європи у 1968 році. Останні два фінали країна програла – у 2000-му та 2012-му, а Англія жодного разу навіть не потрапляла у фінал Євро.

Новини.LIVE зібрало голи історичної гри.

Вже на другій хвилині матчу Англія відкрила рахунок 1:0. Забити м'яч у ворота Італії вдалося Люку Шоу, який завершив контратаку британців ударом у ближній кут. Гольову передачу до свого активу записав Кіран Тріпп'єр.

Італія відігралася в другому таймі після розіграшу кутового. Леонардо Бонуччі заштовхав м'яч у сітку.

Більше голів не було – справа дійшла до серії пенальті, в якій влучніше били італійці. 3:2 – команда Роберто Манчіні стала чемпіоном Європи.

Італія виграла чемпіонат Європи вперше з 1968 року. І стала першою командою, яка виграла на чемпіонаті Європи дві серії пенальті поспіль.

Цікаво, що після перемоги на домашньому ЧС-1966 англійці п'ять разів поступалися в півфіналах великих міжнародних турнірів: на Євро в 1968-му і 1996-му, на ЧС у 1990-му і 2018-му, а також у Лізі націй УЄФА-2019. Але в плей-оф Євро-2020 вони по черзі здолали Німеччину, Україну і Данію і були за крок від трофею.

Нагадаємо:

• У фіналі Чемпіонату Європи з футболу перемогла збірна Італії, яка в серії пенальті здолала команду Англії з рахунком 3:2. Хоча вже на другій хвилині матчу Італія отримала миттєвий гол у свої ворота. Цей результативний удар став найшвидшим в історії фіналів чемпіонатів Європи.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.