Найшвидший в історії Чемпіонату гол та перемога Італії на Євро-2020: фото і відео яскравих моментів матчу

Євро-2020: найшвидший в історії Чемпіонату гол та перемога Італії

Фінальний матч чемпіонату Європи-2020 Італія – Англія відбувся 11 липня на лондонському стадіоні "Вемблі". Перемогу здобула Італія, яка не програвала 33 матчі та мала у своєму здобутку одне чемпіонство Європи у 1968 році. Останні два фінали країна програла – у 2000-му та 2012-му, а Англія жодного разу навіть не потрапляла у фінал Євро.

Новини.LIVE зібрало голи історичної гри.

Вже на другій хвилині матчу Англія відкрила рахунок 1:0. Забити м'яч у ворота Італії вдалося Люку Шоу, який завершив контратаку британців ударом у ближній кут. Гольову передачу до свого активу записав Кіран Тріпп'єр.

Італія відігралася в другому таймі після розіграшу кутового. Леонардо Бонуччі заштовхав м'яч у сітку.

Більше голів не було – справа дійшла до серії пенальті, в якій влучніше били італійці. 3:2 – команда Роберто Манчіні стала чемпіоном Європи.

Італія виграла чемпіонат Європи вперше з 1968 року. І стала першою командою, яка виграла на чемпіонаті Європи дві серії пенальті поспіль.

Цікаво, що після перемоги на домашньому ЧС-1966 англійці п'ять разів поступалися в півфіналах великих міжнародних турнірів: на Євро в 1968-му і 1996-му, на ЧС у 1990-му і 2018-му, а також у Лізі націй УЄФА-2019. Але в плей-оф Євро-2020 вони по черзі здолали Німеччину, Україну і Данію і були за крок від трофею.

Нагадаємо:

• У фіналі Чемпіонату Європи з футболу перемогла збірна Італії, яка в серії пенальті здолала команду Англії з рахунком 3:2. Хоча вже на другій хвилині матчу Італія отримала миттєвий гол у свої ворота. Цей результативний удар став найшвидшим в історії фіналів чемпіонатів Європи.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.