Фінал Євро-2020: збірна Італії обійшла Англію і стала переможцем. Відео та емоції вболівальників

Фінал Євро-2020: збірна Італії перемогла Англію

У фіналі Чемпіонату Європи з футболу перемогла збірна Італії, яка в серії пенальті здолала команду Англії з рахунком 3:2. Хоча уже на другій хвилині матчу Італія отримала миттєвий гол у свої ворота. Цей результативний удар став найшвидшим в історії фіналів чемпіонатів Європи.

Про це повідомило Новини.LIVE.

У перші 45-ть хвилин Італія перемагала за ударами у бік воріт - 4:1, у володінні м`ячем - 62 % на 38 %, але не за рахунком. Здавалося, Англія без особливих проблем зупиняла усі потуги італійців в атаці.

У другому таймі Італія заволоділа ініціативою і знайшла свій шанс на гол. Його забив захисник Леонардо Бонуччі, який швидше за всіх зорієнтувався у метушні біля воріт англійців.

Більше в ігровий час глядачі голів не побачили, зате вони були в серії пенальті, яка завершилась на користь італійців: три промахи англійців залишили їх без трофея.

Отже, пенальті вирішували переможця Євро-2020. У британців удар Маркуса Решфорда був у штангу. Ще один постріл Джейдона Санчо взяв Доннарумма. А вирішальний удар Букайо Сака відбив Доннарумма, зробивши Італію чемпіоном Євро-2020. Пікфорд також відбив два пенальті від італійців, але цього не вистачило. Італія у серії пенальті виграла з рахунком 3:2.

У свою чергу, УЄФА показав відео з фан-зони в Римі, на якому видно неймовірні емоції італійських уболівальників в той момент, коли Італія виграє турнір.

Не менш емоційним у цій грі був і коментатор матчу.

Нагадаємо:

• У неділю, 11 липня, в Лондоні на стадіоні "Вемблі" відбудеться фінал Євро-2020, в якому зустрінуться збірні Італії та Англії.
  • Збірна Італії з футболу, прямуючи до Лондона на фінальний матч Євро-2020, забула главу делегації Джанлуку Віаллі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.