Євро-2020: Україна вперше здобула перемогу в 1/8 фіналу

Євро-2020 - Україна-Швеція

Збірна України перемогла Швецію з рахунком 2:1 у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 та вийшла у чвертьфінал.

Про це повідомляє Новини.LIVE, яке слідкувало за ходом легендарного матчу.

Матч України і Швеції відбувся в Глазго, на стадіоні Хемпден Пакра. Це п'ята зустріч в історії протистояння двох "синьо-жовтих".

Збірна України з футболу відкрила рахунок на 27-й хвилині. З пасу Ярмоленка Зінченко зміг пробити воротаря.

Форсберг не без рикошету, але зрівняв рахунок зі сторони шведів на 43-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Артем Бесєдін отримує сильну травму ноги. Даніельсон грубо грає проти українського футболіста та буквально вибиває йому ногу вище коліна. Гравець шведської збірної отримує червону картку.

В останні хвилини Андрій Ярмоленко отримує травму і йде з поля. Капітаном стає Зінченко.

Артем Довбик забиває вирішальний гол для української збірної. Рахунок - 2:1 на користь України.

Україна отримує рекордну перемогу з рахунком 2:1!