Чемпіони світу покинули Євро-2020: з яким рахунком закінчився матч Франція–Швейцарія

Франція–Швейцарія — результати матчу Євро-2020

Збірна Франції програла команді Швейцарії в 1/8 фіналу Євро-2020. Підопічні Дід'є Дешама у другому таймі повністю перевернули матч, однак довели його до серії пенальті, де програли з рахунком 4:5.

Новини.LIVE розповідають про матч Франція-Швейцарія 28 червня.

На початку поєдинку, на 14-й хвилині, зустрічі нападник Сеферович забив м'яч точно у кут воріт французів. Так, у першому таймі збірній Франції так і не вдалося нічого створити біля воріт суперника.

На 55-й хвилині матчу аргентинський арбітр вказав на "точку" у штрафному Франції, однак Родрігес з пенальті все ж не переграв Льоріса. За дві хвилини, зусиллями Бензема, французи зрівняли рахунок, а ще за 90 секунд Карім оформив дубль.

Після цього Франція почала проводити швидкі атаки, які завершувались небезпечними ударами для засмучених швейцарців.

На 75-й хвилині Франція забиває ще один гол у ворота альпійців. Розкішний удар вдався Полю Погба – він отримав м'яч у 22-х метрах від воріт та поклав його точно у "дев'ятку" воріт Соммера.

Вже на 81-й хвилині матчу швейцарці відродили інтригу у поєдинку: Харіс Сеферович точним навісом справа пробиває м'яч, перегравши Рафаеля Варана. Тим часом на 85-й хвилині Гаврановіч зрівнює рахунок, однак взяття воріт скасували через офсайд.

В овертаймі першими момент створили французи, однак Соммер впорався із ударом Павара. Після цього гра здебільшого відбувалася у центрі поля. У серії пенальті вирішальним виявився промах француза Кіліана Мбаппе.