Порошенко на полі та Довбик у “ліфчику”: соцмережі вибухнули мемами про історичну перемогу збірної України над шведами

Євро-2020 - підбірка мемів

Збірна України з футболу вперше вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь українців.

Це найкращий результат українських футболістів в історії європейського чемпіонату: раніше збірна навіть не виходила з групи.

Новини.LIVE зібрали найкращі реакції на матч фанів у соцмережах - меми.

На останніх хвилинах овертайму вирішальний гол забив новачок української збірної Артем Довбик. Він став головним героєм матчу.

За гру в матчах групового етапу проти Північної Македонії та Австрії наші футболісти отримали багато критики, тому не дивно, що перед матчем зі Швецією в перемогу України вірилося важко. Українська команда потрапила до 1/8 фіналу Євро-2020 завдяки Швеції, але далі - допомога не потрібна.

Вболівальники помітили навіть Петра Порошенка на полі.

Фанати жартують - є ще більш "важка артилерія".

І всі безумовно погоджуються - це історична перемога.

Нагадаємо:

• Тріумф України на Чемпіонаті Європи Євро-2020 викликав справжню бурю емоцій в українців. Новини.LIVE зібрали реакцію мережі на цю визначну подію в історії України.