Наразі нашій Батьківщині дуже потрібна допомога та підтримка! Закликаємо всіх небайдужих долучатися до підтримки нашої армії та нашої країни
Підтримати фінансово українську армію ви можете через благодійний фонд «Повернись живим»
покараємо
путінське зло
разом
Якщо ви стали свідком путінських злочинів проти мирного населення в Україні— ви теж можете допомогти. Надсилайте факти про воєнні злочини

Порошенко на полі та Довбик у “ліфчику”: соцмережі вибухнули мемами про історичну перемогу збірної України над шведами

Суспільство
30 червня 22:23
read-icon ~ 1 хв.
views-icon
Читати російською
Головним "героєм" матчу став Довбик

Збірна України з футболу вперше вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь українців.

Це найкращий результат українських футболістів в історії європейського чемпіонату: раніше збірна навіть не виходила з групи.

Новини.LIVE зібрали найкращі реакції на матч фанів у соцмережах - меми.

На останніх хвилинах овертайму вирішальний гол забив новачок української збірної Артем Довбик. Він став головним героєм матчу.

За гру в матчах групового етапу проти Північної Македонії та Австрії наші футболісти отримали багато критики, тому не дивно, що перед матчем зі Швецією в перемогу України вірилося важко. Українська команда потрапила до 1/8 фіналу Євро-2020 завдяки Швеції, але далі - допомога не потрібна.

Вболівальники помітили навіть Петра Порошенка на полі.

Фанати жартують - є ще більш "важка артилерія".

І всі безумовно погоджуються - це історична перемога.

Нагадаємо:

• Тріумф України на Чемпіонаті Європи Євро-2020 викликав справжню бурю емоцій в українців. Новини.LIVE зібрали реакцію мережі на цю визначну подію в історії України.