Золото змагань: 7 львівських спортсменів перемогли на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. Фото

Львівські спортсмени стали чемпіонами Європи з карате - фото

У Румунії 14 листопада на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, молоді 7 львівських спортсменів вибороли золото. Змагання проводилося серед представників 22 країн.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Національну збірну України представляли на цих змаганнях 75 спортсменів з різних куточків країни у всіх вікових групах та вагових категоріях. На рахунку збірної 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових медалей. Львівські спортсмени здобули більшу частину золота - 7 перемог.

Тріумфатори зі Львівщини:

• Анастасія Пришляк - здобула золото у двох категоріях: розділ ката серед молоді та куміте до 50 кг.
  • Кирило Кривий - розділ ката серед молоді.
  • Йордана Жданюк - розділ куміте до 50 кг.
  • Софія Творидло - розділ куміте серед юніорок.
  • Мар'яна Чабан - розділ куміте у ваговій категорії 55-60 кг серед юніорок.
  • Олег Наугольник - розділ куміте серед юніорів у вазі 65-70 кг.

Золото змагань

"Срібними призерами у різних вагових та вікових категоріях стали Андрій Денега, Вікторія Яців, Роман Мазурик, Анастасія Левко, Олександр Петренко та Микола Турчин. Бронзовими призерами стали Євген Беззубяк, Марк Біргер та Андрій Денега" - зазначають у повідомленні.

Спортивні новини Львівщини

• Команда важкоатлетів Львівщини виборола золото на чемпіонаті України. Змагання проводили серед юнаків до 13 років.
  • 20-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Оксана Чудик перемогла у бронзовому фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби.