Важкоатлети Львівщини вибороли чемпіонське золото серед юнаків. Фото

Збірна важкоатлетів Львівщини здобула золото - фото, подробиці

Команда важкоатлетів Львівщини виборола золото на чемпіонаті України. Змагання проводили серед юнаків до 13 років.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

• В індивідуальних змаганнях чемпіонський титул здобув Олександр Смик у ваговій категорії до 41 кг. Також у юного атлета з Жидачева золото у поштовху та бронза у ривку.

Переможці змагань

• Срібним призером став атлет з Жидачева Артем Майкут у ваговій категорії до 34 кг, який виборов також мале золото у ривку.
  • Віцечемпіоном став і львів'янин Віталій Сорока у ваговій категорії до 45 кг, який також здобув мале срібло у ривку.
  • Бронзовим призером у ваговій категорії до 34 кг став ще один богатир з Жидачева Дмитро Єсін.

Також зазначили, що у змаганнях серед дівчат бронзові нагороди у сумі, ривку та поштовху у ваговій категорії до 32 кг здобула єдина представниця  команди - львів'янка Вікторія Футрик.

Другу сходинку посіли  юнаки Закарпаття, а третіми стали важкоатлети Дніпропетровщини.

Спортивні новини Львівщини

• 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Олександра Хоменець посіла третє місце на чемпіонаті світу серед дорослих, який проходить в Осло (Норвегія).
  • 3 листопада Міністерство молоді та спорту України надали звання "Заслужений тренер України" трьом львівським тренерам: Андрію Гентошу, Андрію Федину та Олегу Лещишину. Вони підготували спортсменів високого класу.