Спортсменка зі Львівщини здобула "бронзу" на Чемпіонаті світу з вільної боротьби. Фото

Чемпіонат світу з вільної боротьби – третє місце посіла спортсменка зі Львівщини

20-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Оксана Чудик перемогла у бронзовому фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Цьогоріч Оксана також стала чемпіонкою Європи серед спортсменів до 23 років. Тренують Оксану Степан Ткачишин та Олександр Раковський.

Попереду на змаганнях виступлять ще троє спорстменів Львівщини. У ваговій категорії до 55 кг за медалі змагатиметься Христина-Зоряна Демко. У ваговій категорії до 125 кг виступить 22-річний Юрій Ідзінський, а у вазі до 97 кг позмагається Данило Стасюк.

Більше новин про спортсменів Львівщини

• 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту Олександра Хоменець посіла третє місце на чемпіонаті світу серед дорослих, який проходить в Осло (Норвегія).
  • 3 листопада Міністерство молоді та спорту України надали звання "Заслужений тренер України" трьом львівським тренерам: Андрію Гентошу, Андрію Федину та Олегу Лещишину. Вони підготували спортсменів високого класу.
  • У лютому 2022 року у Пекіні розпочнуться XXIV зимові Олімпійські ігри. Тут розіграють 98 комплектів у 7 видах спорту. На змаганнях очікують понад 3 тисячі спортсменів з 88 країн. До участі в Іграх готуються 5 спортсменів-кандидатів від Львівщини. Усі вони мають шанс позмагатись за медалі у санному спорті.