Молодіжна збірна України здобула перемогу над Англією: підсумки матчу

Гравець молодіжної збірної України з м'ячем. Фото: Tribuna

Молодіжна збірна України в рамках кваліфікації до чемпіонату Європи U-21 ледь не у трилері перемогла Англію з рахунком 3:2. Українці вигравали 2:0 після першого тайму, пропустили двічі в другому, але забили переможний в компенсований арбітром час.

Деталі читайте в огляді матчу від Новини.LIVE.

Гравці нашої молодіжної збірної номінально приймали гостей з Туманного Альбіону у Кошице, що у Словаччині. За пів години після стартового свистка рахунок відкрив гравець київського "Динамо" Назар Волошин. Він підхопив м'яч біля кутового майданчика після невдалої спроби "гірника" Богдана В'юнника вдарити через себе — та спокійно проштовхнув його у ворота.

Ще до кінця першого тайму "жовто-сині" змогли забити другий м'яч. Гравець донецького "Шахтаря" Олег Очеретько шедевральним ударом реалізував штрафний з дуже гострого кута — 2:0.

У другому таймі англійці врахували зроблені помилки і реалізували два м'ячі зі спроб вразити ворота Руслана Нещерета. Один гол відіграв гравець "Челсі" Ноні Мадуеке. А на 89-й хвилині Аарон Крессвелл з "Вест Гема" забив другий гол з передачі півзахисника "Ліверпуля" Гарві Елліота.

Але останнє слово було за збірною України. Гравець "Руха" Ілля Квасниця неймовірно поклав м'яч в дальній кут під час швидкої атаки — і рахунок стає 3:2 на користь підлеглих Унаї Мельгоси!

Таким чином, завдяки трьом перемогам у трьох матчах збірна України U-21 очолила групу F.  Відтепер дев'ять переможців групових етапів і три найкращі другі команди потраплять на Євро-2025 напряму. Шість других місць складуть пари плей-оф, та визначаться ще троє учасників турніру.