Україна виграла ще чотири "срібла" і одну "бронзу" на Паралімпіаді-2020

Україна виграла ще чотири срібла і одну бронзу на Паралімпіаді-2020

На Паралімпіаді-2020 у Токіо українська збірна отримала ще чотири срібні медалі та дві бронзові.

Про це повідомляє на офіційному сайті змагань.

• Андрій Трусов (клас S7), 21-річний спортсмен, із Слов'янська прийшов другим на 400-метрівці вільним стилем.
  • Денис Остапченко (клас S3), 20-річний полтавець, переміг на дистанції 50 метрів на спині.
  • Ілля Яременко (S12), 24-річний киянин, – на 50-метрівці вільним стилем.

Трусов всю дистанцію йшов третім, але перед самим фінішем зміг вирвати "срібло". Перемогу зі світовим рекордом здобув Марк Маляр, який представляє Ізраїль.

Остапченко лідирував першу половину запливу, проте його зміг випередити китайський спортсмен.

Яременко нічого не зміг вдіяти з відомим лідером - білорусом Ігорем Бокієм. Бронзову медаль у цьому запливі добув 37-річний дніпрянин Максим Веракса.

Наталія Олійник зайняла друге місце в пауерліфтингу у ваговій категорії до 79 кг. Це стало першою паралімпійської нагородою для 40-річної уродженки Попасної.