Україна здобула ще два "золота" на Паралімпіаді-2020: медалі взяли плавці Богодайко і Крипак

"Золото" України на Паралімпіаді 2020 - медалі взяли плавці Богодайко і Крипак

Плавці Євген Богодайко і Максим Крипак стали чемпіонами Паралімпійських ігор у Токіо, принісши команді Україні дві золоті медалі.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

"Золото" Євгена Богодайка на Паралімпіаді

27-річний плавець з Полтави прийшов першим на дистанції 100 метрів брасом. Спортсмен вирвав перемогу на останніх метрах запливу.

Срібну медаль здобув колумбієць Нельсон Кріспін. Трійку лідерів у цій дисципліні замкнув австралієць Метт Леві.

Максим Крипак — чемпіон Паралімпійських ігор

Український плавець Максим Крипак здобув перемогу на дистанції 100 метрів вільним стилем. Свою золоту медаль він виграв зі світовим рекордом, пропливши дистанцію за 50:64 секунди.

Паралімпійські ігри-2020: що відомо

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.