Україна зіграє зі збірною Росією у пів фіналі "Євро-2022" з футзалу

Росія вийшла у пів фінал чемпіонату Європи з футзалу - суперником буде Україна

Збірна Росії з футболу потрапила до пів фіналу чемпіонату Європи з футзалу. Суперником для збірної у пів фінальній лізі буде Україна.

Про це повідомляє UAФутбол.

Проте, тріумф грузинам зробити не вдалося. Чишкала забив ще один гол, рахунок був 2:1 на користь Росії.

Завдяки цьому Росія вийшла у півфінал, де гратиме проти України. Щодо іншого пів фіналу: там Португалія боротиметься з переможцем чвертьфіналу Іспанія-Словаччина. Ігри відбудуться 4 лютого.

Інші спортивні новини

• Українських спортсменів проінструктували, як їм поводитись біля росіян. Вони на Олімпіаді-2022, що у Пекіні, не можуть стояти поруч росіян з прапором РФ.
  • Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт сказав, що цьогоріч українські спортсмени не принесуть багато медалей на Олімпійських ігор. Втім, він плекає надію, що збірна все ж гідно представить країну на іграх в Пекіні.