Збірна України з футзалу перемогла Казахстан і вперше за 17 років вийшла у півфінал Євро-2022

Збірна України з футзалу перемогла Казахстан у чвертьфіналі чемпіонату Європи-2022 з рахунком 5:3. За вихід до фіналу наша збірна боротиметься з переможцем пари Росія - Грузія.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Україна вперше за 17 років вийшла у півфінал Євро

Україна пройшла у плей-оф чемпіонату Європи з футзалу та посіла друге місце в групі. Незважаючи на поразку у матчі проти Португалії, українська збірна стала найкращою командою серед трійки Україна, Нідерланди, Сербія.

У чвертьфіналі Україна змагалася зі збірною Казахстану - переможцем групи В. Востаннє ці команди грали між собою офіційний матч у 2004 році. Тоді Україна також перемогла з рахунком 3:1.

Крім цього, у січні 2022-го Україна та Казахстан мали зіграти два товариських матчі в Києві. Однак поєдинки не відбулися через надзвичайний стан, який оголошувала влада Казахстану.

Перед поєдинком Україна могла розраховувати майже на повний склад. Відразу чотири гравці повернулися після позитивних тестів на коронавірус. У такому складі українська збірна змогла здобути перемогу у матчі.

Україна зіграє у півфіналі Євро вперше з 2005 року. Тоді українці посіли 4 місце. Спочатку поступилися Іспанії (0:5) у півфіналі, а потім програли Італії (1:3) у матчі за 3-е місце.

Євро-2022 з футзалу (чоловіки). Чвертьфінал

Казахстан - Україна 3:5

Голи: Дуглас Жуніор, 34, Оразов, 38, 40 - Шотурма, 15, Корсун, 25, Чернявський, 30, Разуванов, 39, Лебідь, 39

Півфінал за участю збірної України відбудеться у п'ятницю, 4 лютого. Суперник України визначиться у чвертьфінальному матчі між Росією та Грузією. Їхня зустріч відбудеться у вівторок, 1 лютого.