Україна знову у топ-5: підсумки дев'ятого дня Паралімпійських ігор у Токіо

Паралімпіада-2020 - підсумки дев'ятого дня Паралімпійських ігор

Протягом дев'ятого дня Паралімпійських ігор-2020 збірна Україна завоювала дев'ять медалей, три з яких - золоті. Таким чином, в активі наших спортсменів налічується 84 нагороди.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

На Паралімпіаді-2020 збірна України вже виграла 20 золотих медалей. За дев'ятий день змагань український гімн у Токіо звучав тричі.

• Марія Помазан (легка атлетика, штовхання ядра, клас - F35)
  • Владислав Загребельний (легка атлетика, стрибки у довжину, клас - T37)
  • Максим Крипак (плавання, 100 м на спині, клас - S10)

Хто виграв срібну медаль?

Дев'ятий день Паралімпіади був також щедрим на срібні нагороди. Їх українські спортсмени завоювали аж чотири.

• Єлизавета Мерешко (плавання, 400 м в/c, клас - S6)
  • Віктор Дідух / Максим Ніколенко (настільний теніс, команда)
  • Антон Коль (плавання, 50 м на спині, клас - S1)
  • Оксана Ботурчук (легка атлетика, 100 м, клас - T12)

Хто завоював "бронзу"?

Протягом 2 вересня українські паралімпійці виграли ще дві бронзові нагороди.

• Денис Остапченко (плавання, 50 м в/c, клас - S3)
  • Олексій Денисюк (кульова стрільба, мікст, малокаліберний швидкострільний пістолет 25 м, клас - SH1)

Таким чином Україна опинилася на п'ятому місці у медальному заліку. Загалом на рахунку наших паралімпійців 84 нагороди.

Паралімпіада-2020 — останні новини

• Протягом восьмого дня Паралімпіади у Токіо українські спортсмени змогли завоювати вісім нагород. Так, Україна посідала шосту позицію у медальному заліку.
  • На Паралімпіаді у Токіо дійшов кінця сьомий змагальний день. Українські спортсмени здобули 13 нових нагород. Зокрема, “скарбничку” збірної поповнили три золоті медалі.
  • Український спортсмен Ігор Цвєтов, відмовився фотографуватися із представниками ПКР на п'єдесталі. У Міжнародному паралімпійському комітеті прокоментували цю ситуацію.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.