Український плавець Крипак здобув своє четверте "золото" на Паралімпіаді у Токіо

Максим Крипак виграв четверте золото на Паралімпіаді-2020 — подробиці

Український плавець Максим Крипак здобув своє четверте "золото" на Паралімпіаді у Токіо. Спортсмен побив свій же світовий рекорд у запливі на 100 метрів на спині.

Про це повідомили у Національному паралімпійському комітеті України.

Так, український плавець зміг побити власний же світовий рекорд у запливі на 100 метрів на спині, фінішувавши першим із результатом 57,19 секунди. Таким чином йому вдалося вибороти вже четверте своє "золото" на цьогорічних змаганнях.

"Срібло" у цьому ж запливі взяв італієць Стефано Раймонді (59,36), а третє місце посів француз Флоран Маре (1:01,30).

Для Максима Крипака - це вже дев'ята паралімпійська золота медаль і четверта у Токіою. "Скринька" золотих нагород збірної України тепер складає двадцять медалей, а загалом українські спортсмени змогли вибороти 80 нагород.