На Олімпіаді-2020 Одеську область представляє борець Василь Михайлов: що він розповів про змагання

Василь Михайлов розповів про Олімпійські ігри-2020 - борець про змагання

На Олімпійських іграх-2020 в Японії Одеську область представляє борець у вільному стилі Василь Михайлов. Спортсмен розповів про змагання, умови перебування та підготовку до виступу 5 серпня.

Про це йшлося в ефірі програми “Місто прокидається”.

Спортсмен з клубу “Магуст” та фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, борець вільного стилю Василь Михайлов стартує 5 серпня у вільній боротьбі.

“Все добре, по трішки адаптуємося. Перші дні, звичайно, було складно. Зараз час інший - тяжко те, що плюс шість годин. Важко прокинутися”, - поділився уродженець селища Тарутине Болградського району.

Що зараз робить спортсмен

За його словами, на даному етапі він проходить гонку у вазі. За результатами йому потрібно потрапити до своєї вагової категорії.

“На даному етапі у нас гонка у вазі, щоб потрапити до своєї вагової категорії. А так паралельно вболіваємо за наших. Жан Беленюк, Парвіз Насибов та Ірина Коляденко - молодці у півфіналі (ред. троє пройшли далі у змаганнях). Тримаємо за них руки”, - зауважив Василь Михайлов.

Спортсмен розповів, що вірить у перемогу своїх колег. Він каже, що на Олімпіаді шанс є в кожного.

Як живеться в спортивному містечку

“Я думаю, що все можливо. Це Олімпійські ігри - у кожного є шанс пройти у фінал”, - помітив він.

Однак спортсмен поділився тим, що через коронавірусні обмеження вони не можуть прогулятися містом. Таке рішення прийняла місцева влада для зменшення ризиків розповсюдження інфекції.

“Напевне ви знаєте, що до міста не вийде прогулятися й подивитися на гарне Токіо. Ми знаходимося в Олімпійському селище - тут є всі умови, все супер, але дуже спекотно”, - резюмував Василь Михайлов.

Новини про Олімпіаду

• Український спортсмен Сергій Куліш зайняв 8-е місце у фіналі Олімпіади зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень.
  • Український дзюдоїст Яків Хаммо програв сутичку за бронзову медаль Олімпіади-2020. Спортсмен поступився представнику РФ.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.