"Чорноморець" поступився "Шахтарю" наприкінці матчу: всі подробиці

Чорноморець поступився Шахтарю

Одеський футбольний клуб "Чорноморець" був близький, щоб набрати очки у протистоянні з одним із грандів українського футболу. Підопічним Романа Григорчука не вистачило менш ніж хвилини до кінця матчу.

Після несподіваної перемоги донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів над німецьким Лейпцигом мало хто очікував, що одесити зможуть нав’язати боротьбу гірникам. Незважаючи на це, моряки виглядали не гірше чемпіонів України та вели в рахунку більшу частину матчу.

Перший гол у матчі забив Брагару на 10-й хвилині, після пасу від Наумця він обіграв суперника, увійшов у карний майданчик та поцілив у дальній кут. Більш того одесити могли забивати другий м’яч на 36-й хвилині. Наумець на дальній стійці скинув м'яч на Плаксу з дальньої стійки, але удар того заблокував Кривцов.

Наприкінці першого тайму потужний постріл Михайліченко із відскоку на лівому фланзі пройшов повз дальню стійку. На 54-й хвилині він же головою замкнув повз дальню стійку подачу Коноплі з правого флангу. Ще через 5 хвилин зміщення Шведу з правого флангу завершилось дальнім пострілом повз ближню стійку.

На 67-й хвилині одесити знову могли забивати Путря залишив м'яч Гладкому перед чужим штрафним, але той не пробив Трубіна потужним ударом. Гірники скористались можливістю зрівняти рахунок на 74-й хвилині. Подачу Михайліченка з лівого флангу головою завершив Швед.

До основного часу рефері Балакін додав 6 хвилин і цього вистачило господарям, щоб вирвати перемогу. Очеретько дальнім пострілом влучив у Траоре, а від його ноги м'яч пішов у лівий кут.

Наступний матч Чорноморець проведе в Одесі першого жовтня проти Олександрії, а Шахтар вже наступної середи гратиме у Лізі Чемпіонів проти шотландського Селтіку.

Нагадаємо, що в минулому турі "Чорноморець" зіграв вдома внічию з Інгульцем — 1:1. Востаннє на одеське поле в чемпіонаті України професійні гравці виходили ще 12 грудня минулого року. Якщо подивитися на дату (12.12.21) і рахунок в тому матчі з "Металістом 1925" (2:1) виходить справжня магія цифр.