Чорноморець — Інгулець: як в Одесі проходить перший військовий матч (текстова трансляція)

Востаннє на одеське поле в Чемпіонаті України професійні гравці виходили ще 12 грудня минулого року. Якщо подивитися на дату (12.12.21) і рахунок в тому матчі з "Металістом 1925" (2:1) виходить справжня магія цифр.

Кореспонденти Новини.LIVE також відвідали поєдинок 3-го туру української Прем'єр-ліги.

"Відчуття негативні, ми маємо велику кількість гравців з низькою результативністю, вже яку гру поспіль ми не реалізовуємо велику кількість моментів. Потрібно ще велику роботу провести, щоб ми стали грати краще", — після матчу сказав головний тренер Чорноморця Роман Григорчук.

"Я б розділив гру на 2 тайми, в першому ми сильніше виглядили, але після перерви Чорноморець провів якісні заміни й почався тиск на нашу команду. У другому таймі у Чорноморця вийшло краще", — повідомив після матчу головний тренер ФК Інгулець Сергій Лавриненко.

Результат матчу — 1:1. Чорноморець грає у другому матчі поспіль унічию.

90+2 — небезпечний навіс гостей з лівого флангу, але ніхто не зумів вдарити по воротах моряків.

Рефері додав 4 хвилини.

89 хвилина — був шанс у Гладкого вирвати перемогу для господарів. Але його удар головою після штрафного пройшов повз ворота.

82 хвилина — замість Запорожця у гостей вийшов Марусич.

77 хвилина — ще один дальній удар одеситів, але через рикошет він став легкою здобиччю для воротаря Інгульця Паламарчука, який раніше, до речі, також грав за Чорноморець.

74 хвилина — подвійна заміна у гостей. Замість Клименка та Козака вийшли Смоляков та Сітало.

73 хвилина — ще одна небезпечна можливість Чорноморця. Гладкий видав чудовий пас на Брагару, той пробив спочатку у воротаря, потім трішки не влучив.

71 хвилина - Григорчук використав вже п'яту заміну. Джеймса замінює Войтіховський.

66 хвилина — Чорноморець забив! Манджрекар Джеймс відзначився після кутового — 1:1.

65 хвилина — Супермомент у господарів. Політило віддав передачу на Брагару. Воротар врятував.

упл

60 хвилина — був шанс на взяття воріт у моряків, але рефері зафіксував положення поза грою.

58 хвилина — ще одна подвійна заміна в одеситів. Замість Філі та Наумця вийшли Гладкий та Кузик.

56 хвилина — небезпечний удар з кута карного майданчику наносив одесит Брагару, але голкіпер гостей врятував власні ворота.

46 хвилина — подвійна заміна у Чорноморця. Замість Салюка та Юсова вийшли Штогрін та Кравченко.

Результат першого тайму — 0:1 на користь гостей.

Один з найбезпечніших моментів першого тайму був у "Інгульця", але удар екс-моряка Клименка  на 13 хвилині красиво відбив голкіпер одеситів Непогодов.

Серія помилок "чорно-синіх" в атаці призвела до вдалої контратаки підопічних Лавриненко. На 33-й хвилині Євген Запорожець самотужки пройшов майже половину поля та влучив у дальню дев'ятку одеських воріт.

футбол одеса

Незважаючи на те, що вболівальників ще не пускають на стадіон у Парку Шевченко перед грою вже була футбольна атмосфера та фанати зустрічали автобус команди. Подивитися гру вболівальники планували хоча б у прямому етері, але й цього не вийшло. Поєдинок повинен був транслювати канал Setanta, але з незрозумілих причин матч не показували.

упл

У порівнянні з минулим туром тренер одеситів Роман Григорчук провів лише одну заміну в основному складі. Замість Івана Бобка у центрі нападу з'явився албанський новачок Філі Реальдо. Команди почали з розвідок. У гостей постріл низом Козака зі входу до правого флангу штрафного пройшов повз ближню стійку, а у господарів постріл Брагару із лівого флангу штрафного на завершення перехоплення м'яча в Козака на чужій половині.