17-річний одесит став чемпіоном України з кульової стрільби серед дорослих

17-річний одесит Іван Ткаленко став чемпіоном України з кульової стрільби серед дорослих

17-річний стрілець з Одеси Іван Ткаленко завоював три медалі – 1 золоту і 2 срібні – на відкритому зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби з гвинтівки, який пройшов у Львові.

Про це повідомили в пресслужбі Одеського обласного відділення Національного олімпійського комітету.

Перше місце у змаганнях серед дорослих юний спортсмен посів у стрільбі з трьох положень, випередивши титулованих стрільців, заслужених майстрів спорту Олега Царькова (Вінницька область) та Юрія Сухорукова (Донецька область).

Варто відзначити, що в першій кваліфікації Іван ледве потрапив у залікову "десятку", показавши лише 9-й результат (60 пострілів, 573 очки), але в наступному раунді переміг і вийшов у півфінал (581). Поза бортом фінального матчу опинилися Царьков і Сухоруков, А в боротьбі за золото Іван розгромив свого ровесника Аркадія Вятчина з Києва – 17-1.

Дві срібні медалі

Срібні медалі Іван Ткаленко завоював у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) і малокаліберної гвинтівки з положення лежачи (МГ-9).

У пневматиці Іван показав другий результат у кваліфікації (622,5 очка), пройшов чвертьфінальну і півфінальну стадії і тільки у фінальному поєдинку програв Олегу Царькову (11-17).

У вправі МГ-9 срібну медаль йому приніс результат 624,4 очка після 60 пострілів.