Харківські боксери привезли шість медалей із чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з боксу – харківські боксери вибороли шість медалей

Харківські боксери взяли участь у чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у Чорногорії. У змаганнях спортсмени з Харкова вибороли шість медалей.

Про це повідомили у Харківській ОДА.

Всього у змаганнях взяли участь 339 спортсменів та спортсменок віком до 18 років із 38 країн. Чемпіонат Європи з боксу проходив у Чорногорії з 15 по 23 жовтня.

Харківські боксери показали чудові результати у змаганнях та вибороли шість медалей: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові. Всього Україна завоювала 14 нагород.

Харківські боксери

Золоту медаль виборов Айдер Абдураімов. У ваговій категорії до 54 кг боксер переміг головного суперника із Грузії. Також "золото" дісталось спортсменці з Харкова Вероніці Накоті, яка змагалась у ваговій категорії до 70 кг. У фіналі боксерка здолала росіянку.

Харків’янин Матвій Ражба здобув "срібло". У фіналі він змагався із росіянином. Бронзові медалі дістались боксерам Руслану Цикало (вагова категорія до 57 кг), В’ячеславу Бригаденко (до 71 кг) та Олександру Балабіну (до 75 кг).