Чемпіонат Європи з важкої атлетики виграли харків'яни. Фото

Харківські спортсменки виграли на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

У фінському місті Рованіемі завершився чемпіонат з європейської першості в юніорському та молодіжному віці.

Про це повідомляє МГ "Об'єктив".

Спортсменки з Харківської області блискуче виступили у ваговій категорії до 59 кг серед юніорок. Їх очікував подвійний успіх. Перше місце посіла учасниця Олімпійських ігор в Токіо Каміла Конотоп, її результат за сумою двох рухів – 95 + 114 = 209 кг. "Срібло" ж взяла теж харків'янка – Аліна Захарченко, піднявши на шість кілограмів менше.

Спорт

У юніорській вазі до 55 кг (88 + 103) першенствувала Світлана Самуляк, третє місце посіла Анастасія Власенко в категорії +87, Ельвіра Борозна (81) взяла "малу бронзу" у другій вправі, а в загальному заліку стала четвертою.

Спорт

Відзначилися і хлопці. Павло Заліпський став другим у молодіжній категорії до 61 кг (124 + 146), Максим Москвін (81) і Олег Ніколаєнко (89) отримали "малі" медалі.