"Золото" зі світовим рекордом: плавець Трусов здобув першість на Паралімпіаді-2020

Плавець Трусов виборов золоту медаль на Паралімпіаді-2020 — подробиці

21-річний український плавець Андрій Трусов виборов золоту медаль на Паралімпіаді у Токіо. Ба більше, першість спорстмен здобув, встановивши світовий рекорд.

Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Так, українець здобув першість на дистанції 100 метрів на спині, встановивши світовий паралімпійський рекорд - 1 хвилина 08,14 секунди.

Зазначимо, що це вже третя медаль Трусова у цьогорічній Паралімпіаді. Йому вдалося завоювати "срібло" на дистанції 400 метрів вільним стилем та на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Паралімпійські ігри-2020 - останні новини

• Відразу чотири нагороди завоювали українці на Паралімпійських іграх у Токіо вранці 30 серпня. Медальна скарбничка національної команди поповнилася "золотом", "бронзою" та двома срібними нагородами.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.