Виграв турнір з ММА та поїхав на фронт: історія українського бійця підрозділу KRAKEN

Кирилл Коломиец из KRAKEN победил на турнире по ММА

У столиці Грузії Тбілісі завершився чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств. Новим тріумфатором став українець Кирило Коломієць. Він є чинним військовослужбовцем, який домігся тріумфу, перебуваючи у відпустці.

Про деталі історичного досягнення Коломійця повідомив 24 канал.

Чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв міжнародної федерації GAMMA пройшов у Тбілісі з 23 по 28 вересня. Золота нагорода дісталася спортсмену з України, досягнення якого можна вважати унікальним.

Переможний шлях Коломійця

Кирило Коломієць з України завоював титул чемпіона Європи зі змішаних єдиноборств. Він є бійцем підрозділу спеціального призначення KRAKEN, якому на час проведення турніру було надано відпустку.

Кирило Коломієць

У вирішальній сутичці у ваговій категорії до 77,1 кг Коломієць переміг іспанця Клима Гусєєва. Українець провів бій з позиції сили, домінував над суперником і врешті-решт уклав його на підлогу. Успішні атаки Кирила призвели до того, що судді зупинили поєдинок та назвали його переможцем українського спортсмена.

Тепер уже можна констатувати, що Кирило Коломієць — чемпіон Європи з ММА. Це неймовірний результат та ще одна впевнена спортивна перемога України. Подвійно приємно, що її здобув атлет, який від початку російської агресії захищає Україну.

Незабаром, 28 вересня, Кирило Коломієць зможе завоювати ще одну медаль. Він виступить у фіналі ММА-Straking.

До цього українець ставав переможцем турніру WWFC, який приймала Молдова, а також чотири рази тріумфував на змаганнях серії Road to WWFC.

Нагадаємо, російський спорт залишається в ізоляції, а місцеві атлети не мають змоги виступати на міжнародних змаганнях. Збірна росії з дзюдо не отримала запрошення на чемпіонат світу, який відбудеться у жовтні 2022 року в Узбекистані. А російські футболісти не зможуть взяти участь у матчах добору на чемпіонат Європи-2024.