У Москві пролунав гімн України: Болдирєв став чемпіоном світу зі скелелазіння. Відео

Українець Болдирєв виграв у Москві чемпіонат світу зі скелелазіння - відео

Українець Данило Болдирєв завоював золото на 17-му чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння, який проходив у Москві.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC).

Данило Болдирєв став чемпіоном зі швидкісного скелелазіння. У фіналі він показав результат 5,73 с.

На другому місці розташувався іспанець Ерік Ноя Кардона, на третьому – американець Ноа Братші.

Чоловіки, швидкість

1. Данило Болдирєв (Україна) - 5,73
  2. Ерік Ноа Кардона (Іспанія) - 5,95
  3. Ноа Братші (США) - 6,31

Таким чином, на арені в столиці Росії пролунав гімн України на честь перемоги нашого спортсмена.

Слід зазначити, що Болдирєв став чемпіоном світу вдруге. У 2014 році він уже здобував "золото" в цій же дисципліні. А у 2020 році українець став чемпіоном Європи.

Більше новин про спорт

• У Словенії завершився чемпіонат в особистій континентальній першості з бадмінтону серед 17-річних. Чемпіонки з Харкова завоювали три медалі.
  • 9-річний хлопчик із Мелітополя Артем Захаров встановив рекорд України під час святкування Дня фізичної культури та спорту. Він зміг віджатися 1001 раз.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.