Український метальник молота залишився за крок від медалі на Олімпіаді-2020, однак оновив три рекорди

Михайло Кохан — яке місце посів українець на Олімпіаді у Токіо

Український метальник Михайло Кохан оновив відразу три олімпійські рекорди, однак так і не зміг потрапити на п'єдестал. 20-річний спортсмен посів четверте місце на змаганнях з метання молота.

Про це стало відомо з офіційної трансляції Олімпійських ігор-2020.

20-річний українець став наймолодшим спортсменом, якому вдалося пройти у фінал Олімпіади з метання молота. У фіналі Кохан показав результат у 80,39 метрів, через що він став наймолодшим атлетом, котрий метнув молот на 80 метрів.

Водночас він став наймолодшим метальником молота, який посів четверте місце на Олімпійських іграх. У фіналі його обійшли поляк Войцех Новіцкі (виграв "золото"), норвежець Ейвінд Генріксен ("срібло") і ще один поляк Павел Файдек, який завоював бронзову медаль.