Український дзюдоїст Яків Хаммо вийшов до чвертьфіналу Олімпіади-2020

Яків Хаммо виходить у чвертьфінал Олімпіади-2020

Дзюдоїст з України Яків Хаммо успішно стартував на турнірі. У такий спосіб йому вдалося успішно вийти до чвертьфіналу Олімпіади-2020.

Про це стало відомо з трансляції змагань.

27-річний спортсмен здобув перемогу над румуном Владутом Симонеску в 1/8 фіналу.

Український спортсмен активно розпочав поєдинок. Вже через 20 секунд провів хороший кидок, а далі протягом всієї сутички українець контролював свого суперника і не дав йому заробити очки. У підсумку Хаммо переміг і вийшов у чвертьфінал, де зустрінеться з японцем Хісайоші Харасавою.

• П'ятий день Олімпійських ігор-2020 у Токіо минув позитивно для України. Одеситка Еліна Світоліна вперше за історію кар'єри пробилася у півфінал, а плавець Михайло Романчук поставив найкращий результат за всю історію змагань.
  • Українські легкоатлети Михайло Гаврилюк (метання молота), Назар Коваленко (спортивна ходьба) й Наталія Пироженко-Чорномаз (естафетна команда 4х400 метрів) не зможуть виступити на Олімпійський іграх у Токіо. Чому - читайте у матеріалі.
  • Український плавець Михайло Романчук завоював четверту для нашої країни бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. У фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем він фінішував третім з результатом 7:42,33.
  • Українська спортсменка Вікторія Ус посіла сьоме місце в жіночому фіналі Олімпійських ігор із веслувального слалому на каное.