Український дзюдоїст Яків Хаммо поступився росіянину в боротьбі за олімпійську медаль

Українець Яків Хаммо програв росіянину в боротьбі за олімпійську медаль

Український дзюдоїст Яків Хаммо програв сутичку за бронзову медаль Олімпіади-2020. Спортсмен поступився представнику РФ.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

Українець Яків Хаммо вдало розпочав змагання з 1/8 фіналу у ваговій категорії понад 100 кг.

У першій сутичці Хаммо переміг румуна Вледуца Сімйонеску, а потім у досить напруженій боротьбі поступився японцю Хісайоші Харасаві.

Все ж Яків Хаммо отримав шанс поборотися за "бронзу" олімпійського турніру, вигравши у Бекмурода Олтибоєва з Узбекистану у втішному фіналі.

Однак Тамерлан Башаєв із Російського олімпійського комітету став не прохідним для українського дзюдоїста. У підсумку українець завершив турнір на 5-му місці.