Україна посіла шосте місце на Паралімпіаді в Токіо

Значна частина спортсменів вже повернулася в Україну після змагань у Токіо. На Паралімпійських іграх наша збірна посіла шосте місце в медальному заліку і привезла з собою 98 медалей. З них 24 - золоті, 47-срібні та 27 бронзових.

Про це Новини.LIVE розповіла керівник пресслужби Національного комітету спорту інвалідів України Наталія Гарач.

Понад 100 спортсменів (Плавання, Настільний теніс, велоспорт, Легка атлетика, голбол) прибули до міжнародного аеропорту "Бориспіль" 5 вересня о 10:00.

В останній день Україна не змогла завоювати нагород. І закінчила Паралімпіаду на шостому місці в загальному медальному заліку.

Перемогу здобув Китай, у якого за плечима 207 медалей, з яких 96 золоті. Це приголомшливий результат.