Україна посіла 25-те місце медального заліку на Олімпіаді-2022

Олімпіада 2022 - Україна посіла 25-те місце медального заліку

У неділю, 20 лютого, в Пекіні завершилися ХХIV зимові Олімпійські ігри. Українська збірна посіла 25-те місце у загальнокомандному заліку серед 91-ї країни світу.

Про це свідчать дані на сайті Олімпійських ігор.

Так, лідером медального заліку за підсумками Олімпіади-2022 стала Норвегія. Вона завоювала 16 золотих, 8 срібних і 13 бронзових медалей.

Друге місце за підсумками Олімпійських ігор посіла збірна Німеччини (12-10-5), а замикає трійку – Китай (9-4-2).

Четверті у загальнокомандному медальному заліку американці (8-9-7), п'яті – шведи (8-5-5), шості – нідерландці (8-5-4).

Україна з однією срібною медаллю замикає топ-25 медального заліку. Її виграв фристайліст Олександр Абраменко, який є чемпіоном Пхьончхана-2018.

Українці на Олімпіаді-2022

• Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив, що не очікує багато медалей від українських спортсменів на Олімпійських іграх. Хоча сподівається, що збірна гідно представить країну.
  • Збірна України з фристайлу не виступила у командному турнірі на Олімпійських іграх. Річ у тім, що відразу у трьох спортсменів підтверджено хворобу COVID-19.
  • Українець Олександр Абраменко став віцечемпіоном із лижної акробатики на Олімпійських іграх у Пекіні. Це єдина медаль для Україні на Олімпіаді-2022.