Україна вирвала перемогу у збірної Фінляндії в матчі відбору ЧС-2022. Відео

Збірна Україна з футболу перемогла Фінляндію у матчі відбору ЧС-2022. Відео

Збірна Україна здобула перемогу у футбольному матчі проти збірної Фінляндії у Гельсінкі в рамках відбіркового циклу ЧС-2022. "Синьо-жовті" виграли з рахунком 2:1.

Новини.LIVE розповідає про підсумки гри та найяскравіші моменти.

Команди зустрілись на "Олімпійському стадіоні" в Гельсінкі о 19:00.

Матч розпочався з яскравого голову Андрія Ярмоленка у ворота фінів на 4 хвилині з-за меж штрафного правою ногою. Він закрутив м'яч у нижній кут воріт суперника.

На 11-й хвилині Микола Шапаренко спробував пробити у ворота суперника дальнім ударом, але було повз ворота. А на 25-й хвилині Тарас Степаненко відправив м'яч на трибуни.

Вже на 29-й хвилині фіни зрівняли рахунок. У ворота України забив Теему Пуккі.

А на 34-й хвилині Україна знову вирвалася вперед з рахунком 2:1. Роман Яремчук з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт суперника після пасу від Віктора Циганкова.

Перша перемога збірної України у відборі на Чемпіонат світу-2022. Попереду ще дві вирішальні гри проти команди Боснії та Герцеговини.