Україна зіграла із Шотландією у Лізі Націй: як це було

Україна — Італія: результат матчу 6 туру Ліги Націй

У середу, 27 вересня, у польському Кракові відбувся один із найбезкомпромісніших поєдинків шостого туру Ліги Націй. Іронічно, але він завершився нічиєю.

Про перебіг подій поєдинку "синьо-жовтих" з "тартановими" повідомляє портал Новини.LIVE.

Збірну України у цьому поєдинку влаштовувала лише перемога. Команда Петракова відставала від Шотландії на два очки. Зміна в турнірній таблиці відбулося тиждень тому, коли "тартанові" обіграли у Глазго українців з рахунком 3:0. На кону стояла путівка до дивізіону "А", вона була гарантована лише переможцю.

Хід матчу Україна — Шотландія

Головний тренер збірної України повернув до основного складу Андрія Ярмоленка, Артема Довбика та Михайла Мудрика. Номінальні господарі розпочали зустріч з атак і створили у першому таймі низку чудових моментів для взяття воріт суперника. Проте Ярмоленко та Довбик не забили з вигідних позицій.

Збірна України з футболу

Після перерви ситуація кардинально не змінилася. Українці володіли ініціативою, створювали напівмоменти та реальні шанси для взяття воріт шотландців. Могли відзначитися Забарвний та Ігнатенко, а Степаненко завдав чотирьох ударів за матч. Проте протистояння так і завершилось без голів. Є в цьому й помилка тренерського штабу, який надто пізно провів заміни у матчі. Хай там як, саме Шотландія підвищилася в класі, а Україна залишається в дивізіоні "В". Ймовірно, що свій наступний офіційний матч "синьо-жовті" проведуть під керівництвом іншого тренера.

Україна — Шотландія 0:0 (0:0)

Україна: Лунін — Тимчик, Забарвний, Матвієнко, Миколенко — Степаненко, Ігнатенко, Малиновський (Пихальонок 88) — Ярмоленко (Зубков 88), Довбик (Яремчук 75), Мудрик (Циганков 75)

Шотландія: Гордон — Хіки (Ралстон 90+1), Хендрі, Портеус, Тейлор (Кінгслі 72) — Джек (Армстронг 72), Макгрегор — Фрейзер (Крісті 72), Макгін, Маклін — Адамс (Дайкс 79)

Нагадаємо, контракт Олександра Петракова спливає наприкінці 2022 року. За кілька найближчих місяців у збірної України не заплановано поєдинків. Інформації про продовження угоди з наставником досі немає. Втім, як і оголошення про кандидатів на цю посаду.