Україна не віддає п'яте місце на Паралімпіаді: результати десятого дня змагань

Результати Паралімпіади-2020 для України - десятий день

Українські спортсмени на Паралімпіади-2020 в Токіо вибороли десять медалей за 10 день змагань. Жовто-синя збірна продовжує впевнено утримувати ТОП-5 в заліку.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

На байдарочному веслуванні перше місце завоював Сергій Ємельянов. Він подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди.

Ще дві медалі принесли плавці. Максим Крипак перший подолав дистанцію 200 метрів комплексом. Денис Остапченко теж забрав перше місце за результат в 3 хвилини 21,62 секунди у вільному стилі (клас S3).

В метанні булави Зоя Овсій стала першою, випередивши найближчу суперницю на дистанції в 96 сантиметрів. Українка була в кількох сантиметрах від світового рекорду, який сама ж і поставила.

Україна десятий день Паралімпіади - хто забрав срібло

П'ять спортсменів завоювали срібні медалі

Під час веслування на байдарках друге місце забрав інший українець — Микола Синюк. Спортсмен поступився переможцю лише на 1,077 секунди. У плаванні батерфляєм на дистанцію 100 метрів забрав "срібло" Андрій Трусов.

Єгор Дементьев взяв друге місце під час змагань з велошосе. Це вже третє "срібло" до цього він забрав його на шосейних гонках та з роздільним стартом.

Людмила Даниліна прибігла другою в дистанції на дистанцію 1,5 км. "Срібло" забрав також Микола Жабняк, поступившись лише представникові Пакистану Хайдеру Алі.

Хто забрав золото за десятий день Паралімпіади-2020 року - Україна

У кого "бронза"

Вибороти третє місце вдалося лише Денису Дуброву. Спортсмен опанував ТОП-3 під час змагань з плавання на дистанцію 100 метрів батерфляєм.