Дивовижні результати, потрійні перемоги та фейли: чим порадував Україну другий понеділок Олімпіади-2020

Олімпійські ігри-2020 - результати дев'ятого дня для України

Минуло рівно десять днів з моменту початку Олімпійських ігор у Токіо. Станом на 3 серпня українці масово здобували перемогу у різних спортивних дисциплінах, але на змаганнях не обійшлося без “ложки дьогтю”.

Про це йшлося в ефірі програми “Місто прокидається”.

Одразу три боксери у греко-римському стилі української збірної пройшли далі у змаганнях. А саме киянин Жан Беленюк, запоріжець Парвіз Насибов та Ірина Коляденко з Ірпеню.

У категорії до 87 кілограмів в ⅛ фіналу здобув перемогу Жан Беленюк над чинним чемпіоном Європи сербом Зурабою Датунашвілі - 3:1. Після цього українець у чвертьфіналі здолав алжирця Башира Сід Азара. У півфіналі на Беленюка очікував борець Іван Хуклек родом з Хорватії, якого вдалося перемогти. Тепер спортсмен боротиметься у фіналі 4 серпня. Суперником українця стане Віктор Лорінца (Угорщина)

Жан Беленюк прошел в финал Олимпийских игр-2020

Борець Парвіз Насибов переміг  представника ОКР Артема Суркова. Тим самим він здобув перемогу  в категорії до 67 кг і пройшов у фінал. Хоча у спортсменів був рівний рахунок - представник синьо-жовтої збірної на останок зробив активну дію. Саме останні рухи допомогли Насибову пройти далі в Олімпіаді.

Парвиз Насибов прошел в финал Олимпийских игр-2020

Жителька Київської області Ірина Коляденко теж здобула перемогу у чвертьфінальній сутичці на Олімпіаді. Спортсменка виступала у категорії до 62 кг. Їй вдалося перебороти Лун Цзя з Китаю, виконавши туше в другому поєдинку поспіль. Після її чекає зустріч з чемпіонкою світу 2019 року Айсулою Тінібековою з Киргизстану, де вона побореться за бронзу.

Ирина Коляденко прошла в полуфинал Олимпийских игр-2020

За медалі українці поборються 4 серпня. Бої варто чекати у другій половині дня.

Допоміг сусіду?

Сергій Куліш через помилку опинився на останньому місці зі стрільби. Українець мав шанси отримати медаль, але  випадково влучив у мішень сусіда. Помилка опустила спортсмена на восьме місце, з якого він не зміг піднятися.

Сергей Кулиш оказался на последнем месте Олимпийских игр - почему

Трішки невдач з-поміж інших перемог

Марина Бех не завоювала медаль у стрибках в довжину. Вона зробила п'ять заступів в шести спробах і її кращий результат у фіналі - 6.88. Українка посіла п’яте місце. На першому опинилася спортсменка з Німеччини Малаїка Мігамбо.

Марина Бех не завоевала медаль в прыжках Олимпийских игр-2020

Не змогли пройти у фінал каноїсти Павло Алтухов і Дмитро Янчук. Спортсмени посіли 5-е місце в своєму заїзді. Згідно зі встановленою формулою Олімпіади, для виходу у фінал потрібно було потрапляти в топ-4 з п'яти екіпажів. На жаль, спортсмени синьо-жовтої збірної у запливі трималися останніми. Їхній підсумковий час - 3:28.775.

Павел Алтухов и Дмитрий Янчук не прошли в финал Олимпийских игр-2020

Дивовижні результати зі стрибків

Україну в стрибках з жердиною представляли дві спортсменки - Марина Килипко і Яна Гладійчук. Перша з них показала результат 4,55, але друга не змогла взяти планку вище, ніж 4,40. Марина Килипко подолала висоти з третьої спроби. Кваліфікаційні підсумки показали, що вона проходить у фінал разом з 14 іншими найкращими стрибунами.

Марина Килипко впервые за 17 лет прошла в финал Олимпийских игр-2020

Харківська стрибунка змагатиметься у фіналі зі стрибків з жердиною 5 серпня. Вона перша, хто увійшов у фінал за 17 років.

Кого очікують з виступами

За тиждень розпочнуть боротьбу одні з найголовніших надій країні - каратисти. Чемпіон Європи та європейських ігор Аніта Серьогіна з Чорноморська та Анжеліка Терлюга - перший номер світового рейтингу у своїй вазі. Друга спортсменка побореться 5 серпня, а перша наступного дня. Їхні виступи будуть кваліфікаційними. Також виступати буде львів'янин Стас Гаруно.

За словами тренера збірної України з карате Антона Нікуліна, він разом з підопічними поїхали до Токіо заздалегідь. Команда розуміла, що спортсменам потрібен час на адаптацію організму до нового часового поясу.

“Ми намагаємося індивідуально працювати з кожним спортсменом і спілкуємося з особистими тренерами. Підготовка йде досить нормально. Вже 5 і 6 побачимо, що саме ми там натренували”, - помітив тренер.