Світоліна вирвала перемогу у росіянки Блінкової на Ролан Гаррос

Еліна Світоліна святкує перемогу. Фото: REUTERS/Lisi Niesner

У третьому раунді Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Еліна Світоліна зіграла з Анною Блінковою. Росіянка нав'язала українській спортсменці важку боротьбу.

Українська спортсменка вирвала перемогу у складному матчі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Це була друга зустріч Світоліної з Блінкової за останні тижні. Зовсім недавно у фіналі ґрунтового турніру серії WTA 250 у Страсбурзі українка впоралася з росіянкою у двох сетах лише за півтори години.

Світоліна та Блінкова
Світоліна та Блінкова на Ролан Гаррос. Фото: REUTERS/Lisi Niesner

Драматичний та важкий поєдинок

Цього разу гра суперниць тривала дві години та 18 хвилин. Блінкова потужно розпочала поєдинок та виграла перший сет з рахунком 6:2. У перерві Світолиної знадобилася допомога лікарів — після гри вона зізналася, що погано почувалася.

У другому сеті українка домінувала. У третьому точилася рівна, безкомпромісна боротьба. Світоліна здобула складну перемогу у третьому матч-поінту. Розв'язка матчу вийшла драматичною.

Ролан Гаррос. Третє коло одиночного розряду.