"Шахтар" поступився "Інтеру" у Лізі чемпіонів з рахунком 2:0

Шахтар поступився Інтеру у Лізі чемпіонів з рахунком 2:0

"Шахтар" у п'ятому турі Ліги чемпіонів на виїзді поступився "Інтеру". Матч завершився з рахунком 2:0 на користь міланського клубу.

Новини.LIVЕ розповідає, як пройшов матч.

Як пройшов матч "Шахтар"-"Інтер"

Рахунок у матчі на 61-й хвилині відкрив Едін Джеко, який потужним ударом пробив Трубіна. А на 67-й хвилині формард Інтера оформив дубль - Першич подав на дальню стійку, де Джеко виграв боротьбу в Марлона та Матвієнка і головою без проблем перенаправив м'яч у сітку.

Вже в перші хвилини господарі поля заробили кутовий удар, тим самим даючи зрозуміти, що налаштовані рішуче. Ще деякий час вони провели в атаках, практично не випускаючи гостей зі своєї половини. Донецькі футболісти ж, навпаки, робили одну помилку за іншою і просто удача, що на старті поєдинку для них все обійшлося. В усякому разі, Брозович, Джеко і Барелла мали всі підстави для того, щоб відкривати рахунок.

"Шахтар" вперше потривожив голкіпера "Інтера" Хандановича лише на 16-й хвилині. Додо справа завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але воротар опинився на місці.

Поступово гра вирівнялася, хоча, як і раніше, гостріше атакували гравці італійської команди. Причому протягом чотирьох хвилин з 23-ї по 26-у вони просто зім'яли оборону гостей.

На другий тайм гості вийшли без капітана Тараса Степаненка, якого замінив Маркос Антоніо. "Інтер" замін не проводив і господарі поля знову почали активно. Вже на 47-й хвилині Перішич прорвався лівим флангом і пробив - Трубін чекав такого розвитку подій та зафіксував м'яч у своїх руках.

І все ж таки італійська команда досягла свого. Сталося це на 61-й хвилині. Чергова масована атака господарів завершилася тим, що м'яч відскочив до Джеко і боснієць з лінії штрафного майданчика просто вколотив його у сітку воріт. Тепер вже приводу у арбітра скасовувати взяття воріт не було.

Становище "Шахтаря" стало критичним. Тепер треба було забивати два голи, при цьому не пропускати у свої. Втім, "Інтер" вже важко було зупинити. На 67-й хвилині Джеко оформив дубль. Тепер гольову передачу з лівого флангу йому віддав Перішич, а Едін забив зблизька головою.

Таким чином, "Шахтар" зазнав поразки з рахунком 0:2 і тепер може повністю зосередитись на іграх чемпіонату та Кубку України.

Ліга чемпіонів 2021/2022. 5 тур. Група D.

"Інтер" (Мілан, Італія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 2:0.