Збірна України здобула рекордну кількість медалей з боксу на Чемпіонаті Європи-2021 серед молоді

Чемпіонат Європи серед молоді - Збірна Україна здобула рекордну кількість медалей

Збірна України завоювала рекордну кількість медалей з боксу на Чемпіонаті Європи-2021 серед юнаків та дівчат. Українці забрали 23 медалі.

Про це повідомила Федерація боксу України.

Зазначається, що Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який 20 серпня завершився у Боснії і Герцеговині. Змагання проходили у м. Сараєво з 12-го по 20 серпня. У них виступили 274 боксери з 25 країн (вік спортсменів – 13-14 років).

"Українська команда була представлена на першості максимальною кількістю атлетів – 16 хлопців та 13 дівчат боролися за найвищі місця", - йдеться у повідомленні.

За підсумком Чемпіонату Європи українська команда завоювала 23 медалі та стала однією з найкращих збірних Старого Світу. Загалом у фінальних боях взяли участь 16 українських боксерів, які здобули у підсумку сім перемог.

"Оплесків заслужили усі чемпіони європейської першості, а відкриттям змагань стала спортсменка з Дніпра Анастасія Таран (вагова категорія – 60 кг), яка у фінальному бою нокаутувала суперницю з Польщі та у підсумку була визнана найкращою боксеркою змагань", - зазначили у Федерації боксу.

Крім того, капітан збірної України серед дівчат Кіра Макогоненко розгромила представницю Росії та виконала танець переможниці прямо на ринзі з українським прапором.