Збірна України зіграла внічию у товариському матчі з Болгарією

У товариському матчі збірна України з футболу неочікувано зіграла внічию проти Болгарії.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Підсумки гри

Україна пропустила першою. На 35-й хвилині Радослав Кирилов відкрив рахунок після непорозуміння у захисті українців. Зрівняти рахунок вдалось лише на 79-й хвилині. Тарас Степаненко зрівняв рахунок дальнім ударом.

За свою історію національні команди, перед цим матчем, зустрічались п'ять разів. На рахунку України - три перемоги. Ще дві зустрічі завершились внічию.

Востаннє команди грали між собою у 2012 році. Тоді Україна перемогла Болгарію в Софії з рахунком 1:0.

Україна – Болгарія 1:1
Голи: Кирилів, 35; Степаненко, 79.

Україна: Бущан (Різник, 46), Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Соболь (Коваленко, 68), Зінченко, Сидорчук (Степаненко, 46), Маліновський (Гармаш, 78), Ярмоленко (к), Зубков (Циганков, 61), Довбик (Яремчук, 46).

Запасні: Пятов, Качараба, Корнієнко, Сікан, Буяльський, Караваєв.

Болгарія: Михайлов (к) (Вуцов, 46), Йорданов (Туріцов, 14), А.Христов, Дімітров, Велковський, Р.Цонєв (Чочев, 61), Б.Цонєв (Костадінов, 70), Кірілов, Недєлєв, А. Ілієв (Мінчев, 46), Десподов (Янков, 70).

Запасні: Караджов, Петков, Іванов, Д. Ілієв, Цвєтанов, І. Ілієв.