Португалія обіграла Росію у фіналі чемпіонату Європи з футзалу

Підсумки чемпіонату Євро-2022 з футзалу-хто переміг

У неділю, 6 лютого в Амстердамі пройшли заключні матчі чемпіонату Європи з футзалу. Португалія виборола першість у Росії.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Збірна Португалії виграла чемпіонат Євро-2022 з футзалу, обігравши опонентів з Росії з рахунком 4:2.

При цьому Росія вела 2:0 на початку гри. Рахунок на 10-й хвилині відкрив гравець збірної РФ Антон Соколов, а Андрій Афанасьєв забив другий м'яч через 3 хвилини.

Однак, вже за півтори хвилини до перерви Томаш Пасу скоротив відставання. На 27-й хвилині Андре Коелью зрівняв рахунок, і вже через 5 хвилин ще раз забив збірній Росії третій, і вирішальний м'яч. Четвертий гол Пані у порожні ворота став розгромним для збірної Росії, залетівши у сітку фактично під фінальне звучання свистка арбітра.