Плавці Кліпперт і Денисенко здобули для України два "срібла" на Паралімпіаді у Токіо

Україна здобула ще два "срібла" на Паралімпіаді у Токіо

Українські плавці Катерина Денисенко та Сергій Кліпперт здобули срібні медалі на Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляється у Twitter Паралімпіади-2020.

Катерина Денисенко посіла друге місце у змаганні з плавання на дистанції 100 метрів на спині, здобувши срібну медаль Паралімпіади у Токіо.

Паралімпійською чемпіонкою в цій дисципліні стала новозеландка Неюфі, а бронза дісталася американці Лонг.

Український плавець Сергій Кліпперт боровся за медалі на дистанції 100 метрів на спині в класі S12. У підсумку він завоював "срібло" Паралімпіади-2020.

Золоту медаль Ігор у Токіо здобув азербайджанець Роман Салей, а бронзу - британець Стівен Клегг.

Паралімпійські ігри-2020: що відомо

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.