Залишилося завоювати "золото": український борець героїчно увірвався у фінал Олімпіади-2020

Парвіз Насібов фантастично переміг у півфіналі

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов на Олімпіаді в Токіо в півфінальній сутичці в категорії до 67 кг на останніх секундах зупинив багаторазового чемпіона Африки з Єгипту Ахмеда Ель-Саєда Хегаза (7:6). Хоча в першому періоді Насібов пропустив кидок з партеру і дозволив супернику набрати 5 очок.

Про це повідомив "Спорт Сьогодні".

У кінцівці 3-хвилинки українець провів результативну атаку на 3 бали, проте єгиптяни подали протест і домоглися анулювання оцінки.

У другому періоді судді відзначилися ще раз - Насібов був активнішим за єгиптянина, але саме його знову поставили в партер. За рахунку 0: 6 українець провів атаку на 4 бали, а потім перед фіналом почав штурмувати і на останніх секундах заробив ще 2 бали за захоплення спини. Шансів врятуватися у єгиптянина вже не було. Це перший фінал України в Токіо.

За золото Олімпійських ігор в Токіо Парвіз Насібов посперечається з іранцем Мохаммадом Реза Гераї.