Олімпійські ігри 2020: скільки медалей здобули українські спортсмени у Токіо

Україна у медальному заліку на Олімпіаді 2020 - кількість нагород

Цьогоріч на Олімпійський іграх у Токіо українські спортсмени не завжди показують очікуваний результат. Однак станом на 5-е серпня 13-е медалей.

Новини.LIVE розповідає, які спортсмени, у якому виді спорту та яку медаль здобули для України.

Золоту медаль цьогоріч збірній України приніс лише народний депутат та борець греко-римсько стилю Жан Беленюк. Він виступав у категорії до 87 кілограмів та боровся із представником Угорщини Віктором Льорінцомом. Беленюк переміг із рахунком 5:1.

Жан Беленюк приніс Україні перше золото

Після перемоги українець станцював гопак та ледве стримував сльози.

Срібло на Олімпіаді у Токіо

Наразі в України 3 сріблих медалі на Олімпійський іграх 2020.

Перше “срібло” на іграх завоював плавець Михайло Романчук. Він фінішував другим на дистанції 1500 м вільним стилем. Поступився американцеві Роберту Фінке.

Ще одне друге місце здобув борець Парвіз Насибов, який виступає у вазі до 67 кг. Йому вдалося показати найкращий результат України у цій ваговій категорії греко-римської боротьби та впевнено дійти до фіналу. Однак там він поступився іранцю Мохаммаду Резі Гераї - 1:9.

Парвіз Насибов приніс Україні друге срібло

Третю срібну медаль Україні на Олімпійських іграх в Токіо принесла каратистка Анжеліка Терлюга. Вона не змогла подолати суперницю з Болгарії Івет Горанову. Болгарка перемогла з рахунком 5:1.

Анжеліка Терлюга

Бронза на Олімпіаді у Токіо

У головному заїзді на каное-одиночці на дистанції 200-метрів Людмила Лузан принесла Україні першу бронзову медаль у цьому виді спорту. 24-річна спортсменка показала результат 47.034 і посіла третє місце.

Також з “бронзою” залишила ігри борчиня Алла Черкасова. Вона стала призеркою з вільної боротьби.

Перша “ракетка” України Еліна Світоліна також посіла третє місце. Вона обіграла спортсменку з Казахстану Єлену Рибакіну з рахунком 2:1 та та принесла Україні першу таку нагорода на тенісних турнірах Олімпіади.

Окрім “срібла” Михайло Романчук здобув ще й бронзову медаль. Таку нагороду він виборов на дистанції 800 м вільним стилем.

Українська змішана пара зі стрільби з пневматичного пістолету з 10-и метрів Олена Костевич і Олег Омельчук теж посіла третє місце на Олімпійських іграх у Токіо.

37-річний фехтувальник Ігор Рейзлін у боротьбі за третє місце в одиночному турнірі з чоловічої шпаги переміг італійця Андреа Сантареллі з рахунком 15:12 і здобув “бронзу”.

Дзюдоїстка Дарія Білодід стала першою, хто взагалі приніс перемогу для України. Вона завоювала бронзову медаль в змаганнях по дзюдо в ваговій категорії до 48 кг. У протистоянні за третє місце вона перемогла представницю Ізраїлю Ширу Рішон.

Анастасія Савчук і Марта Федина завоювали “бронзу”. Ця нагорода - перша в історії українського синхронного плавання медаль Олімпійських ігор.

Ще одну бронзову медаль здобула Ірина Коляденко. Вона виступала у вільній боротьбі до 62 кілограмів та перемогла спортсменку з Латвії Анастасію Григор'єву з рахунком 3:1.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.