Декілька поразок та потенційна бронза: Україні в сьомий день на Олімпійських іграх-2020 пощастило менше

Минув тиждень Олімпійських змагань-2020 - результати сьомого дня для України

Минув вже сьомий день змагань у Токіо на Олімпійських іграх-2020, за тиждень Україна посіла 55 місце у загальному рейтингу та має 4 бронзових медалі. 29 липня було менш вдалим для спортсменів синьо-жовтої збірної.

Про це йшлося в ефірі “Місто прокидається”.

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла півфінал одиночного розряду. Одеситка поступилася чеській спортсменці Маркеті Вондроушовій: 3:6, 1:6. Суперниця з Чехії перехопила ініціативу ще в середині першого сету і відтоді не віддавала перевагу. У фіналі переможниця зіграє з 24-річною тенісисткою словацького походження зі Швейцарії Беліндою Бенчич.

У поєдинку за третє місце Еліна Світоліна зіграє з представницею Казахстану Оленою Рибакіною. Змагання за бронзу відбудуться 31 липня.

Еліна Світоліна програла у півфіналі Олімпійських ігор-2020

Як виступили боксери та дзюдоїсти

Боксерка Анна Лисенко, єдина представниця цієї дисципліни від України на Олімпіаді, вибула зі змагань. У чвертьфіналі спортсменка поступилася чемпіонці світу Бусеназ Сюрменелі з Туреччини.

Анна Лисенко, на думку одного рефері, виграла лише третій раунд. Частина суддів одноголосо віддала суперниці всі три раунди.

Анна Лисенко вибула з чвертьфіналу Олімпійських ігор-202

Єлизавета Каланіна, яка виступала в категорії понад 78 кг, поступилася в ⅛ фіналу по дзюдо. Українка зазнала поразки від турчанки Кайрі Саіт і завершила змагання на Олімпійських іграх. Після виступу Каланіна зізналася, що для своєї категорії вона була недоважкою.

Елизавета Калинина на Олимпийских игр-2020 уступила Каире Сайт

Дзюдоїст Яків Хаммо, який виступає у категорії 100+ кг, теж зазнав поразки в ¼ фіналу. Спортсмен зустрівся з представником країни-господаря змагань Хісайоші Харасавою. Японець на Олімпіаді-2016 забрав срібло та є віце-чемпіоном світу 2019-го року.

Хоча Яков Хаммо поступився Хісайоші Харасаві - у нього буде можливість поборотися за бронзову медаль. Наступним суперником представника України стане житель Узбекистану Бекмурод Олтібоев. До медалі Хаммо треба виграти два поєдинки.

Яків Хаммо програв японцю на Олімпійських іграх-2020 - він побореться

Змагання на каное стали вдалими

Вікторія Ус на змаганнях з веслувального слалому на каное дійшла із дев'ятим результатом у фіналі. Представниці синьо-жовтої збірної вдалося подолати дистанцію за 122,12 сек.

Зазначимо, що кілька днів тому українка потрапила до десятки кращих веслувальниць світу у веслувальному слаломі на байдарках. Вона тоді показала восьмий результат.

Вікторія Ус на Олімпійських іграх-2020 прийшла дев'ятоюЗолото у змаганнях зі слалому на каное здобула австралійка Джессіка Фокс, срібло - британка Меллорі Франклін, бронзу - німкеня Андреа Херцог.

Більше новин про Олімпійські ігри-2020

• П'ятий день Олімпійських ігор-2020 у Токіо минув позитивно для України. Одеситка Еліна Світоліна вперше за історію кар'єри пробилася у півфінал, а плавець Михайло Романчук поставив найкращий результат за всю історію змагань.
  • Україні в шостий день змагань плавець Михайло Романчук приніс бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Боксер Олександр Хижняк здобув перемогу проти представника країни-господаря турніру Юіто Морівакі.
  • Український плавець Михайло Романчук завоював четверту для нашої країни бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. У фінальному запливі на 800 метрів вільним стилем він фінішував третім з результатом 7:42,33.
  • Українська спортсменка Вікторія Ус посіла сьоме місце в жіночому фіналі Олімпійських ігор із веслувального слалому на каное.