"Не вистачило однієї мішені”: Ірина Маловічко пояснила, чому не потрапила у фінал зі стендової стрільби

Ірина Маловічко пояснила, чому не потрапила у фінал зі стендової стрільби

Поки хтось спав, українські спортсмени вже здобували третю медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Дуже вдалим став початок четвертого змагального дня.

Про перемоги наших спортсменів розповів спортивний журналіст Дмитро Богомолов на телеканалі ODESA.LIVE

У стрілецькому центрі "Осака" Олена Костевич і Олег Омельчук здобули бронзову медаль у фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. У напруженій боротьбі за третю сходинку олімпійського п’єдесталу українська пара була влучнішими за своїх суперників.

Таким чином Україна у медальному заліку піднялася на 42 позицію. Також по три “бронзи” є у Німеччини та Казахстану. Лідером поки що є команда Сполучених Штатів Америки - 19 медалей, 8 з яких золоті.

Поразка Маловічко

Також Богомолову пощастило поспілкуватися з одеситкою Іриною Маловічко, яка потрапила до Топ-10 у стендовій стрільбі, та з її тренером Миколою Мільчевим, який за сумісництвом є головою НОК в Одеській області.

“Змагання, як я вже говорила, були найважчими в моїй кар'єрі. Зібралася, дійсно неочікувано навіть для себе, мені вдалося перебороти хвилювання, нерви, страх. На жаль, не вистачило однієї мішені”, - розповіла спортсменка.

Вона зазначила, що, зазвичай, з таким результатом потрапляють до фіналу, однак, цього разу не пощастило. Маловічко пояснила, що не дивилася результати і не знала, на якому вона місці у загальному заліку, тому що вони так не роблять, а просто продовжують змагатися.