Названі імена олімпійських чемпіонів у кульовій стрільбі серед чоловіків та жінок

Олімпійські ігри-2020 — названі імена медалістів у кульовій стрільбі

Спортсменка з Китаю Ян Цянь стала першою олімпійською чемпіонкою на Іграх в Токіо. Вже відбувся фінал зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед жінок.

Про це стало відомо з прямої трансляції Олімпіади-2020.

Вони стартували о 2:30 за київським часом. Змагання проводяться серед чоловіків та жінок.

21-річна китаянка не тільки завоювала золоту медаль, але ще і встановила олімпійський рекорд (251,8 очка). Друге місце посіла представниця ОКР Анастасія Галашина (251,1), а "бронзу" отримала Ніна Крістен зі Швейцарії (230,6).

Змагання з кульової стрільби серед чоловіків

Олімпійським чемпіоном став іранець Джавад Форугхі. "Срібло" у змаганнях здобув Дамір Мікец із Сербії. "Бронзу" виборов Пан Вей із Китаю.

Зокрема, українець Павло Коростильов показав гарний результат, проте він вибув зі змагань за крок до медалі. У загальному заліку він посів на четвертому місці.

Олімпійські ігри-2020 у Токіо: що відомо

• Починаючи з 1994-го року Україна виступає як самостійна команда на літніх Олімпійських іграх. З тих пір наша збірна виборола 121 медаль, 35 з яких - "золоті", показавши світові блискучий результат та підготовку спортсменів.
  • Невдовзі після Чемпіонату Європи з футболу на світ чекає ще одна грандіозна спортивна подія, яку чекали декілька років. Олімпійські ігри у Токіо, відкладені на рік через пандемію коронавірусу, стартують сьогодні, 23 липня. Й у цей час, коли у світі вирує пандемія COVID-19, на владу Японії поклали ще більшу відповідальність за проведення змагань.
  • Україну на Олімпіаді представлятиме 158 олімпійців у 25 видах спорту. Один з найвідоміших українських спортсменів, гімнаст Олег Верняєв не поїде на Ігри через звинувачення у вживанні допінгу.
  • Українського гімнаста Олега Верняєва дискваліфікували на 4 роки через заборонений препарат – мельдоній. Проте спортсмен має намір оскаржити рішення в Спортивному арбітражному суді (CAS) в Лозанні. Однак, поки триватимуть "розбірки", спортсмену доведеться пропустити Олімпійські ігри. Натомість, другу ракетку України одеситку Даяну Ястремську виправдали у справі про допінг. Тепер вона зможе зіграти на Олімпіаді в Токіо.