На Олімпіаді у Токіо дві українські легкоатлетки пробилися у півфінал

Українські легкоатлетки пробилися у півфінал Олімпіади

Дві українські легкоатлетки впевнено вийшли до півфіналу на дистанції 800 м на літніх Олімпійських Іграх в Токіо. У першому кваліфікаційному забігу Вікторія Ткачук пробігла дистанцію за 54,80 секунди, а Анна Рижикова у другому кваліфікаційному забігу показала результат 54,56 секунди.

Про це стало відомо під час трансляції Олімпіади.

Обидві Українки виграли свої забіги і спокійно вийшли до півфіналу, який відбудеться 2 серпня. Підсумковий результат Рижикової - третій у кваліфікації, у Ткачук - сьомий.

Ще одна українка Марія Миколенко, яка не виконала необхідний норматив для участі на Олімпіаді, але потрапила в Токіо по добору, старалася, перший раз у неї навіть був фальстарт, за що вона отримала жовту картку, а після цього пробігла за 57,86 секунди. Миколенко стала сьомою у своєму забігу і останньою 36-ю всього, не зумівши пробратися до півфіналу.

• На Олімпійських іграх у Токіо відбулася кваліфікація у плаванні на 1500 метрів вільним стилем. У змаганнях від України брали участь двоє спортсменів - Михайло Романчук та Сергій Фролов, які успішно пробилися до фінального запливу.
  • Україні в шостий день змагань плавець Михайло Романчук приніс бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Боксер Олександр Хижняк здобув перемогу проти представника країни-господаря турніру Юіто Морівакі.
  • П'ятий день Олімпійських ігор-2020 у Токіо минув позитивно для України. Одеситка Еліна Світоліна вперше за історію кар'єри пробилася у півфінал, а плавець Михайло Романчук поставив найкращий результат за всю історію змагань.
  • Україна дотепер мала у своїй олімпійській скарбничці три бронзові медалі. Одну здобула дзюдоїстка Дар'я Білодід, другу - фехтувальник Ігор Рейзлін, а третю - пара стрільців Омельчук-Костевич.