Марина Бех та українські каноїсти не привезуть медалі додому: що сталося

Олімпійські ігри в Токіо-2020: українські спортсмени нічого не завоювали

Марина Бех не змогла завоювати медаль у стрибках в довжину. Вона зробила п'ять заступів в шести спробах і її кращий результат у фіналі - 6.88. Українка посіла п’яте місце. На першому опинилася спортсменка з Німеччини Малаїка Мігамбо.

Про цем стало відомо з трансляції Олімпіади.

Українські каноїсти Павло Алтухов і Дмитро Янчук теж залишилися за межами фіналу в каное-двійці. Вони посіли 5-е місце в своєму заїзді і не вийшли у фінал.

У півфіналі, згідно з формулою виходу, у фінал потрібно було потрапляти в топ-4 з п'яти екіпажів, але Алтухов і Янчук всю дистанцію були останніми і не змогли нікого дістати. Підсумковий час української двійки - 3:28.775.