Веслувальник Ємельянов виграв "золото" на Паралімпіаді в Токіо

Сергій Ємельянов завоював "золото" на Паралімпіаді

Українець Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор у Токіо (Японія). Народжений у Полтавській області спортсмен представляє на Іграх Волинську область, місто Луцьк. Він завоював "золото" у веслуванні на байдарці-одиночці в класі KL.

Про це повідомили у Національному паралімпійському комітеті України.

Ємельянов подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди, випередивши найближчого суперника з Росії на 0,1 секунди.

Інші наші співвітчизники Микола Синюк, Єгор Дементьєв, Микола Жабняк і Людмила Даніліна принесли збірній чотири срібні нагороди.

Станом на 3 вересня, в активі паралімпійської збірної України вже 87 нагород - 21 золота, 41 срібна та 25 бронзових. "Синьо-жовті" займають 5-е місце в загальнокомандному заліку і 4-е - за кількістю медалей.

Паралімпіада - 2020 - останні новини

• Протягом восьмого дня Паралімпіади в Токіо українські спортсмени змогли завоювати вісім нагород. Так, Україна займала шосту позицію в медальному заліку.
  • На Паралімпіаді в Токіо дійшов до кінця сьомий змагальний день. Українські спортсмени завоювали 13 нових нагород. Зокрема, "скарбничку" збірної поповнили три золоті медалі.
  • Український спортсмен ігор Цвєтов, відмовився фотографуватися з представниками ПКР на п'єдесталі. У Міжнародному паралімпійському комітеті прокоментували цю ситуацію.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.