Фінал Ліги Націй: як Франція здобула перемогу над Іспанією. Відеоогляд

Іспанія - Франція: фінал Ліги націй

10 жовтня в Мілані відбувся фінальний матч Ліги націй УЄФА 2020-2021, в якому зустрічалися збірні Іспанії та Франції. Остання - другий володар кубка Ліги Націй в історії. Французи у фіналі змогли переграти Іспанію, поступаючись по ходу зустрічі- 2:1.

Про це повідомило Новини.LIVE.

Збірні Іспанії та Франції визначили переможця другого в історії розіграшу Ліги Націй. Обидві команди вперше боролися за цей трофей.

Перша половина і початок другого тайму команди провели більше в тактичній боротьбі без особливих моментів. Але найгарячіші події припали на середину другої 45-хвилинки.

Уболівальникам довелося чекати 64-ї хвилини до першого гольового моменту. Небезпечна контратака французів завершилася ударом Тео Ернандеса в поперечину, а у відповідь Іспанія забила. Вже через кілька секунд після потрапляння в каркас воріт іспанців Серхіо Бускетс кинув у прорив Оярсабаля. Нападник "Реал Сосьєдад" легко розібрався з Упамекано і відправив м'яч у правий нижній кут. Франція все ж наполягла на тому, що вони повинні були забити. Всього через дві хвилини Карім Бензема обвідним ударом з кута штрафного залишив не при справах Унаї Симона.

Ернандес вивів Мбаппе один на один з Симоном. Француз легко переграв воротаря суперників. При цьому рішення суддівської бригади багато хто вважав спірним.

Матч Испания - Франция

Нападник був в офсайді в момент передачі, але через дотик Еріка Гарсії бригада ВАР і Ентоні Тейлор порахували, що гол забитий за правилами.