Дві “бронзи” та 33 позиція: віцепрезидент НОК в Одеській області прокоментував виступи спортсменів

На Олімпійських іграх українці здобули дві медалі - віцепрезидент НОК Одещини про виступи

У Токіо стартували Олімпійські ігри, а з 23 липня українські спортсмени принесли дві медалі. Віце-президент НОК в Одеській області Владислав Єфимов прокоментував виступи та з чим повязані їхні результати.

Про це повідомляє ODESA.LIVE.

Першу медаль Україні принесла дзюдоїстка Дарья Білодід. Це перша в історії України нагорода у жіночому дзюдо. За “бронзу” дівчина в останні секунди здолала Ширу Рішоні з Ізраїлю. Другу медаль приніс представник фехтування - шпажист Ігор Рейзлін. Він переміг у поєдинку за третє місце італійця Андреа Сантареллі.

Віце-президент НОК в Одеській області додав, що багато спортсменів вибуло за перші три дні змагань. Він висунув свою думку, з чим можуть бути пов’язані такі результати.

“Можливо недоакліматизація. Багато, хто каже про це і що не вистачає днів для цього. Наприклад, Дарья Білодід виглядала фізично втомленою на змаганнях, але вона споролася з цим. Я вважаю, що у кожного спортсмена є свої причини”, - зауважує Владислав Єфимов.

На Олімпійських іграх українці здобули дві медалі - віцепрезидент НОК Одещ

Одеситка Даяна Ястремьска вибула зі змагань у перший день. Тенісистка пропустила пів року через допінговий скандал, що можливо позначилося на її формі. Еліна Світоліна у першому колі здолала Лауру Зігемунд з Німеччини. У другому ж вона перемогла в одиночному розряді на Олімпіаді в Токіо Айлу Томлянович з Австралії.

Ще одній одеситці не пощастило на змаганнях - їй не вистачило одного очка. Ірина Маловичко не змогла вийти у фінал турніру зі стендової стрільби на Олімпійських іграх у Токіо. За підсумками кваліфікації вона посіла восьме місце (119 очок).

“Їй не вистачило однієї мішені - мабудь вона перехвилювалася. Я вважаю, що це достойний виступ. Це перші Олімпійські ігри Ірини і вона увійшла до світового ТОП-8. Багато сильних спортсменів вибивають з першого раунду”, - зауважив експерт.

Зазначимо, що Одесу в Японії представляють сім спортсменів. Наступний виступ буде 29 липня.

Олімпійські ігри-2020: що відомо

• На Олімпійських іграх у Токіо змагатимуться представники більш ніж 200 країн. Букмекери спрогнозували, яка країна може здобути найбільшу кількість медалей.
  • Змагання зі скейтбордингу вперше в історії включили до програми Олімпіади. Японець Юто Хорігоме завоював золоту медаль у цьому виді спорту в дисципліні "стріт".